SON DAKİKA : >>>

AVM 14 Şubat’a hazır

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfEn iyi 
bandirma avm

14 Şubat Sevgililer Günü’nün gerçek anlamı; Liman Bandırma AVM’de yaşanıyor. Sevgililerin en güzel mesajları Şubat Ayı boyunca Liman Bandırma AVM’de sergileniyor.

Güney Marmara Bölgesi ve Bandırma’nın ilk alışveriş ve yaşam merkezi olan Liman Bandırma Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’nü ölümsüzleştiriyor. Bandırma ve çevre ilçelerin cazibe merkezi olan Liman Bandırma AVM’de, birbirine tutku ile bağlı olan sevgililerin en güzel mesajları dekor kalplere yazılacak. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm dekor kapler Liman Bandırma AVM’ye asılacak ve Şubat ayı boyunca sergilenecek.

En güzel aşk mesajlarının yazılı olduğu dekor kalpler, Şubat ayı boyunca Liman Bandırma Alışveriş Merkezi’nin dekoru olacak.

Liman Bandırma AVM ziyaretçileri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde daha bir çok sürprizle karşılaşacak. Sevgiyi ölümsüzleştirecek resimli çerçeveler ve aşk şarkılarından oluşan repertuarıyla canlı orkestra; Liman AVM’de sımsıcak bir ortam sağlayacak.

Liman Bandırma AVM içinde yer alan mağazalar; “Kipa Extra, Tekzen, Teknosa, LC Waikiki, Kığılı, Koton, Mavi Jeans, D'S Damat, FLO, Adil Işık, Batik, Mudo, De Facto, Cinefora, Pin World Bowling, Game Plus, D Plus, Hayal Dünyası, English Home, Sunset Mayo, Favori Kuyumculuk, Lee Cooper, Penti, Kanz, Andy Wawa, Baby Dorre, Euromoda, Arçelik, Samsung, Mc Donald’s, Burger King, Sultanahmet Köftecisi, Kahve Diyarı, Padişah Köfte, Öztaylan Sütevi, Pizza Pizza, Kumpir Box, , Mado, Bay Döner, Pasaport Pizza, Abide Kebap, Çiçek Izgara, Şeker Piliç, Autowax , Erdemalp Kuru Temizleme ve Terzi, White Tobacco Gift Shop, Opal Optik, Kağan Parfümeri, Keremika, Rugan Ayakkabı, Barçın Spor, Necati Gün Gümüşçülük, Picassu Dericilik ve 13 adet stand.”